Page 26 - VA06_2021
P. 26
GELD NODIG?GELD NODIG?
GELD NODIG?
EEN DAG
EN
EEN DAG VOL
VOL
E
gezellig
en
engezellig
een
Beleefgezelligeen
en
onvergetelijke dagje uit bij de onvergetelijke dagje uit bij de
onvergetelijke dagje uit bij de
osselhoeve.
V
Vosselhoeve.
Vosselhoeve.
Bent u jong of oud, komt u met
Bent u jong of oud, komt u met Bent u jong of oud, komt u met
ycling
Veluwse Metaal Rec
ycling
eluwse Metaal Rec
V
Veluwse Metaal Recycling
familie of bedrijf, het maakt niet familie of bedrijf, het maakt niet
familie of bedrijf, het maakt niet
AMMIE AMMIE
DE VRIES
AMMIE DE VRIES
DE VRIES
uit iedereen is welkom en kan uit iedereen is welkom en kan
uit iedereen is welkom en kan
zich prima vermaken met onze
zich prima vermaken met onze zich prima vermaken met onze
en
erenigingen en bedrijv
voor particulieren, v
erenigingen en bedrijv
voor particulieren, verenigingen en bedrijven
oor particulieren, v
en
v
activiteiten!
activiteiten! activiteiten!
Trek het land in voor een potje
Oud ijzer en metalen maar ook elektronica en accu’s leveren direct geld op.
s lev
eren direct geld op.
Oud ijzer en metalen maar ook elektronica en accu’Oud ijzer en metalen maar ook elektronica en accu’
Trek het land in voor een potje
T
rek het land in voor een potje
eren direct geld op.
s lev
klootschieten.
boerengolf, of klootschieten.
, of
• Gratis containerservice • Speciale oudijzeracties voor scholen en verenigingen • boerengolf, of boerengolf
klootschieten.
acties v
atis containerservice • Speciale oudijzer
• Gratis containerservice • Speciale oudijzeracties voor scholen en verenigingen •erenigingen •
• Gr
oor sc
Binnen kunt u Binnen kunt u
Binnen kunt u boerendart,
Bel of mail voor de mogelijkheden
oor de mogelijkheden
Bel of mail voor de mogelijkheden
Bel of mail v
balluh
handboogschieten,handboogschieten,
handboogschieten,
balluh
balluh
kuln of hetkuln
Openingstijden:Openingstijden:
spellencircuit
kuln of het spellencircuit
of het
Openingstijden:
spellencircuit
Hammerstraat 1 / 8161 PH Epe
Hammerstr
aat 1 / 8161 PH Epe
Hammerstraat 1 / 8161 PH Epe
Ma. t/m Vrij. 08:00 uur - 17:00 uur
Ma.
Ma. t/m Vrij. 08:00 uur - 17:00 uur
08:00 uur - 17:00 uur
t/m Vrij.
Zowel met mooi als met
spelen. Zowel met mooi als met
spelen.
spelen. Zowel met mooi als met
.G.G: 06-51289812
.G.G: 06-51289812
Tel: 06-53212602 / B
el: 06-53212602 / B
T
Tel: 06-53212602 / B.G.G: 06-51289812
Zat.
08:00 uur - 12:00 uur08:00 uur - 12:00 uur
Zat.
08:00 uur - 12:00 uur
Zat.
info@veluwsemetaalrecycling.nl
ycling.nl
info@v
osselhoeve
eluwsemetaalrec
info@veluwsemetaalrec
slecht weer is de Vslecht weer is de V
slecht weer is de Vosselhoeve
osselhoeve
ycling.nl
Gesloten v
Gesloten van 25 december t/m 2 januarian 25 december t/m 2 januari
www.veluwsemetaalrec
www.veluwsemetaalrecycling.nl
ycling.nl
www
eluwsemetaalrec
ycling.nl
.v
een gezellig dagje uit! Na alle
Gesloten van 25 december t/m 2 januari een gezellig dagje uit! Na alle een gezellig dagje uit! Na alle
inspanning kunt u ook bij ons inspanning kunt u ook bij ons
inspanning kunt u ook bij ons
uitgebreid lunchen of eten!uitgebreid lunchen of eten!
uitgebreid lunchen of eten!
Bezoek onze website:Bezoek onze website:
Bezoek onze website:
.devosselhoeve.nl
www.devosselhoeve.nl
www
www.devosselhoeve.nl
enarts nodig?
Dierenarts nodig?
Dierenarts nodig?
Dier
Wij zijn 24 uurWij zijn 24 uur
Wij zijn 24 uur
per dag berper dag ber
eikbaar
per dag bereikbaar.
.
eikbaar
U dient vooraf te reserveren via:
U dient vooraf te reserveren via:
U dient vooraf te reserveren via:
E-mail:devosselhoeve@hotmail.com
E-mail:devosselhoeve@hotmail.com
E-mail:devosselhoeve@hotmail.com
of bel: 0578-612164
of bel: 0578-612164
of bel: 0578-612164
Bezoekadres:Bezoekadres:
Bezoekadres:
Oude Oenerweg 9Oude Oenerweg 9
Oude Oenerweg 9
www.dierenkliniek-epe.nl
www
www.dierenkliniek-epe.nl
enkliniek-epe.nl
.dier
Epe
8161 PL Epe8161 PL
8161 PL Epe
Emmastraat 5 - 8162BA Epe - T 0578 61 31 21Emmastraat 5 - 8162BA Epe - T 0578 61 31 21
Emmastraat 5 - 8162BA Epe - T 0578 61 31 21
Voor iedereen, . holen en v Beleef eenBeleef boerendart, boerendart, DAG VOL
Voor iedereen,
Voor iedereen,
Voor iedereen,
Voor iedereen,
Voor iedereen,
Door iedereen
Door iedereen
Door iedereen
Door iedereen
Door iedereen
Door iedereen
Voor iedereen,
Voor iedereen,
Voor iedereen,
Door iedereen
Door iedereen
Door iedereen
Dierenkliniek Epe-Centrum
Ep e-Centrum
eni e-Centrum
Ep e-Centrum
Ep e-Centrum
ot e-Centrum
j
De op De op j d eni ng st oor he t vrijz vr ijzwemmen
st
i
w
z
emmen
j
i
ng
d
en voor het
vri
j
De openingstijden voor het vrijzwemmen
vri
en voor het
z
w
emmen
emmen
w
oor he
emmen
w
t vrijz
or het
or het
peningstijden vo
tijden v
ijzwemmen
vr
tijden v
De openingstijden voor het vrijzwemmen
De openingstijden voor het vrijzwemmen
peningstijden vo
De openingsDe openings
De o De o
ti
De reguliere openingstijden voor het
egulier
jden voor het
e openings
De r
W
ag
omervakant
i
in de zomervakantie van maandag 10 juli '17
e van maand
i
i
'17
i
e van maand
e z
ul
in de z i
ul
10 j
ag
'17
10 j
omervakant
n d
ka
ma
Ep e-Centrum Dierenkliniek Epe-Centrum Dierenkliniek Epe-Centrum Ep va ak De reguliere openingstijden voor het elkom terug!
ntie van
ka
17
ma
0 juli '
17
andag 1
in de zo in de zo
0 juli '
andag 1
mer
mer
va
ntie van
in de zomervakantie van maandag 10 juli '17
an
tie v
v
v
an
in de zomervakantie van maandag 11 juli ’16
t in de z
omer
an maandag 11 juli ’16
an maandag 11 juli ’16
tie v
ak
Behandelkamer 1 vrijzwemmen zijn als volgt:olgt:wemmen zijn als volgt:
in de zomer vrijzwemmen zijn als vvrijz
Dierenkliniek
Dierenkliniek
Dierenkliniek
We begroeten
Riool verstopt? De openingstijden voor het vrijzwemmen ijzwemmen
20 aug
ot
ag
us '17
ust
z
ond
ag
en met
t
ond
en met
20 aug
tot en met zondag 20 augustus '17
z
us '17
ust
Behandelkamer 2
ugustus '
zonda
17
ugustus '
vr
Behandelkamer 2
ot en met
t t
Behandelkamer 1
0 a
peningstijden vo
0 a
17
tot en met zondag 20 augustus '17
Behandelkamer 1
De o
g 2
zonda
or het
Behandelkamer 2
De openingstijden v Behandelkamer 1
ot en met
g 2
Behandelkamer 2
Behandelkamer 1
o Behandelkamer 1
Behandelkamer 2
Behandelkamer 2
De openingstijden voor het vrijzwemmen u graag.
Ep
t/m zondag 21 augustus ‘16
tus ‘16
ondag 21 augus
t/m z
tus ‘16
t/m zondag 21 augus
s ‘16
s
t/m
z
t/m zondag 21 augustus ‘16
tu
s ‘16
t/m zondag 21 augu
ntie van
andag 1
ma
in de zomervakantie van maandag 10 juli '17
mer
ma
17
ka
0 juli '
va
mer
andag 1
ka
va
in de zo in de zo ntie van ondag 21 augu s tu 0 juli ' 17
Dierenkliniek
Dierenkliniek
zonda
ugustus '
tot en met zondag 20 augustus '17
0 a
17
g 2
0 a
17
ot en met
g 2
t t p ot en met zonda or het vrij z ‘s avondsonds
ugustus '
emmen in het
or het vrij z
w
z
o
v
er
Overdag
emmen in het
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het
v
or het vrij z ‘s avonds
w
dag
Overdag Ov
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het
e o
e op
D
D
or het vrij
eningstijden
onds
eningstijden v
‘ ‘
w
o
emmen in het
v
De openingstijden
emmen in het
o
v
s a
s a
w
Behandelkamer 1
Behandelkamer 2
Behandelkamer 2
Behandelkamer 2
Behandelkamer 1
s ‘16
t/m
t/m zondag 21 augu
tu
s
s ‘16
t/m zondag 21 augustus ‘16
s
ondag 21 augu
z
tu
a
onds
v
r
Overdag erdag
O
Ov
‘
dag
dag
‘s av
‘s avonds
‘s avonds ‘s avonds
Over
Overdag
‘s avonds
onds
Overdag
s
Dierenkliniek Maandag 10.00 – 15.00 Behandelkamer 1 v e berghuizerbad zijn als volgt:
olgt:
olgt:
uiz
gh
erbad zijn als v
er
berghuizb
erbad zijn als v
v
ui
g
berghuizerbad zijn als
olgt:
z
r
olgt:
erbad zijn als
e
v
b
h
berghuizerbad zijn als volgt:
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
Uw krant, folder of mailing
o
D
Maandag Maandag eningstijden v o or het vrij z w emmen in het Uw krant, folder of mailing
De openingstijden
Maandag
v
z
or het vrij
emmen in het
e o
w
p
18.30 – 20.00
18.30 – 20.0018.30 – 20.00
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:
Maandag
18.30 – 20.00
18.30 – 20.00
18.30 – 20.0018.30 – 20.00
Maandag
10.00 – 15.00 10.00 – 15.00
Maandag
Maandag
r
e
Maandag Overdag O Maandag h a ui ndag 18.30 – 20.0018.30 – 20.00 snel, op tijd en doeltrsnel, op tijd en doeltr ef fend
Overdag
‘s avonds
v
‘s avonds ‘s avonds
dag
z
erbad zijn als
g
olgt:
v
b
e
r
berghuizerbad zijn als volgt:
berghuizerbad zijn als
olgt:
v
snel, op tijd en doeltreffend
fend
ef
18.30 - 20.00 18.30 - 20.00
Maandag
Maandag
18.30 - 20.00
09.25 – 10.15 Maandag
18.30 - 20.00
Maandag
STOP Maandag Woensdag Dinsdag D a ensdag 18.30 – 20.0018.30 – 20.00 in de juistin de juist e brievenbus!
18.30 - 20.00 18.30 - 20.00
18.30 – 20.00
18.30 – 20.0018.30 – 20.00
Dinsdag 09.00 – 10.15 09.00 – 10.15
Dinsdag
Dinsdag 09.25 – 10.1509.25 – 10.15
10.00 – 15.00 10.00 – 15.00
Dinsdag 10.00 – 15.00 Dinsdag
ndag
09.00 – 10.15 18.30 – 20.00 18.30 – 20.00
Maandag 18.30 – 20.0018.30 – 20.00
MaandagMa
Dinsdag Dinsdag
18.30 – 20.00
Dinsdag
Dinsdag
18.30 – 20.00
18.30 - 20.00
Maandag 18.30 - 20.0018.30 - 20.00
Maandag 18.30 - 20.0018.30 - 20.00
18.30 - 20.00
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:
De openingstijden voor het vrij zwemmen in het berghuizerbad zijn als volgt:
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Dinsdag
Maandag
Maandag
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.009.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Maandag Maa Dinsdag
18.30 – 20.00
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Dinsdag
Dinsdag
Dinsdag
Dinsdag
10.00 – 11.00 Woensdag
Woensdag Woensdag
10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
Woensdag
Woensdag
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
Woensdag
10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
e brievenbus!
in de juiste brievenbus!
Donderdag 9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.009.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Dinsdag
Woensdag 10.00 – 11.0010.00 – 11.00
Woensdag Woensdag
Woensdag 10.00 – 15.00 Woensdag
Woensdag
insdag
Woensdag Donderdag Donderdag 9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
10.00 – 15.00 10.00 – 15.00
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Dinsdag 9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
insdag
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00 18.30 - 20.00
Maandag
Donderdag Maandag
Maandag
10.00 – 11.0010.00 – 11.00
Woensdag
Woensdag Dinsdag
18.30 - 20.00
Dinsdag
MaandagMa
18.30 – 20.00
10.00 – 11.0018.30 – 20.00
18.30 – 20.00
09.25 – 10.15 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00
Donderdag
Dinsdag D Donderdag
Dinsdag 09.25 – 10.15 09.25 – 10.15
Maandag 18.30 - 20.0018.30 - 20.00
ndag
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
Dinsdag
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Dinsdag
Dinsdag
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.009.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
7.15 - 8.15
7.15 - 8.15
7.15 - 8.15
Vrijdag
7.15 - 8.15
7.15 - 8.15
Vrijdag
18.30 – 20.00
Donderdag
Donderdag 10.00 – 15.00 Donderdag
Donderdag
Vrijdag 18.30 – 20.00
18.30 – 20.0018.30 – 20.00
Woensdag
Donderdag Donderdag
18.30 – 20.00
7.15 - 8.15
18.30 – 20.00
WoensdagW
10.00 – 15.00 10.00 – 15.00
o
Zaterdag 10.00 - 11.00
ensdag
Woensdag 10.00 - 11.0010.00 - 11.00
W
o
Woensdag 10.00 - 11.00
Woensdag
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 13.30 10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
Woensdag
Zaterdag Woensdag
Woensdag
Zaterdag
10.00 - 13.30
10.00 – 11.00 10.00 - 13.30 10.00 - 13.30
Zaterdag
10.00 – 11.00
9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
Dinsdag 9.25 - 10.15 / 18.30 - 20.009.25 - 10.15 / 18.30 - 20.00
10.00 - 13.30
10.00 - 13.30
Zaterdag
Woensdag 10.00 – 11.00 Zaterdag
insdag
Dinsdag D
18.30 – 20.00
18.30 - 20.00 18.30 – 20.00
dag
Donderdag
Donderdag Donder
Donderdag 18.30 – 20.00
Donderdag Donderdag
18.30 - 20.00 18.30 - 20.00
Zondag
9.00 - 13.30
Zondag
9.00 - 13.30
07.15 – 08.15 9.00 - 13.30 9.00 - 13.30
Zondag
9.00 - 13.30
9.00 - 13.30
Zondag
Zondag
Zondag
Vrijdag
Vrijdag 07.15 – 08.15Vrijdag
07.15 – 08.15
Vrijdag
Vrijdag
dag
r
10.00 – 15.0010.00 – 15.00
Vrijdag
18.30 - 20.00
D
Donderdag
Donderdag 18.30 - 20.0018.30 - 20.00
Donderdag onderdag
18.30 - 20.00
D
Vrijdag
10.00 – 15.00 Vrijdag
Vrijdag
7.15 - 8.15
7.15 - 8.15
7.15 - 8.15
dag
Donderdag Donde WoensdagW onde Zaterdag 18.30 - 20.00
Donderdag
ensdag
r
Woensdag 10.00 - 11.0010.00 - 11.00
o
10.00 - 11.00
18.30 – 20.00
Donderdag 18.30 – 20.00
18.30 - 20.00 18.30 – 20.00
Zaterdag
Zaterdag
10.00 - 13.30 10.00 - 13.30
10.00 - 13.30
Zater dag Zaterdag 10.00 – 13.3010.00 – 13.30 Zondag 9.00 - 13.30
r
a
t
10.00 – 13.30
dag
e
Zondag V
er
rijdag
Vrijdag
t
a
Vrijdag 07.15 – 08.1507.15 – 08.15
dag
07.15 – 08.15
Zaterdag
Vrijdag Locatie 7.15 - 8.157.15 - 8.15rijdag
07.15 – 08.157.15 - 8.15Vrijdag Locatie 7.15 - 8.15
Zaterdag 10.00 – 15.0010.00 – 15.00
Z Z V
Vrijdag
9.00 - 13.30
7.15 - 8.15
10.00 – 15.00 Zondag
9.00 - 13.30
rijdag
Vrijdag V Vrijdag 07.15 – 08.1507.15 – 08.15 dag Locatie 7.15 - 8.15
Vrijdag Locatie
r
18.30 - 20.00
D
Donderdag 18.30 - 20.0018.30 - 20.00
onde
Vrijdag Locatie
Locatie
Donderdag
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, WapenveldBerghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, WapenveldBerghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
09.00 – 15.30
Zondag Z Z Zondag 09.00 – 15.30 09.00 – 15.30
ondag
ondag
Zondag
Zondag 10.00 – 15.00 10.00 – 15.00
10.00 – 15.00
Zaterdag
10.00 - 15.30
10.00 - 15.30
Zaterdag
dag
at
Zaterdag 10.00 - 15.3010.00 - 15.30
er
10.00 - 15.30
Zaterdag Zaterdag Z
e
Zater dag Z Zaterdag 10.00 – 13.3010.00 - 15.30Zaterdag Locatie 7.15 - 8.15
r
a
t
Zaterdag 10.00 – 13.3010.00 – 13.30
dag
10.00 – 13.3010.00 – 13.30
10.00 – 13.30
Zaterdag
Vrijdag 7.15 - 8.15
7.15 - 8.15
Vrijdag V
rijdag
Locatie
Locatie
Huis aan huis verspreiding
STOP! En bel Zondag Z Zondag 09.00 – 15.30 09.00 – 15.30 dag 10.00 - 15.30 Bezorging van dag- en van reclamedrukwerk van reclamedrukwerk
Bezorging van dag- en Huis aan huis verspreiding Huis aan huis verspreiding
Bezorging van dag- en
9.00 - 15.30
ondag
Zondag
Zondag 9.00 - 15.309.00 - 15.30
Zondag Z Z
9.00 - 15.30
Zondag 9.00 - 15.309.00 - 15.30
ondag
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, WapenveldBerghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
09.00 – 15.30
ondag
Zaterdag 10.00 - 15.3010.00 - 15.30
ZaterdagZ
a
t
e
r
weekbladenweekbladen
van reclamedrukwerk
weekbladen
09.00 – 14.30
Zondag 09.00 – 14.3009.00 – 14.30
Z
ondag
Zondag
adresseren
/
Verpakken/adresseren plaatselijk, regionaal of plaatselijk, regionaal of
plaatselijk, regionaal of
Verpakken Verpakken/adresseren
Zondag 9.00 - 15.309.00 - 15.30
ondag
9.00 - 15.30
Rioolservice Epe Berghuizerba h Zondag Z R e w v elingse c c atie W ap e n v eld ap e n v eld van Direct Mailvan Direct Mail landelijk landelijk
Locatie
Locatie L
o
o
van Direct Mail
Locatie
landelijk
Locatie L
atie
d
B
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
g
e
eg 2, 8191 KR,
R
erba
,
W
v
z
elingse
e
,
eg 2, 8191 KR,
r
ui
w
d
a
ev
er
elingsew
erbad
p
ev
uiz
, R
en
v
erbad
a
eg 2, 8191 KR, W
, R
eld
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
en
v
eg 2, 8191 KR, W
p
elingsew
eld
BerghuizB
o
Locatie
Locatie L
atie
c
z
t
ul
i
i
erb
ot
en met
ot
ag
24 j
H
et
t
Let
i
hui
hui
s g
24 j
Let op: Het Berghuizerbad is gesloten van maandag 24 juli tot en met
ag
Let op: Het Berg gh Let op: het Berghuizerbad is gesloten van maandag 25 juli t/m en met
z
esl
erb
ot
en van maand
esl
op
ot
ad
ad
s g
Berg
:
en van maand
ul
i
eslot
erbad is g
an maandag 25 juli t/m
t Ber
Le
Let op: het Ber
eslot
ghuiz
en v
erbad is g
en v
ghuiz
an maandag 25 juli t/m
t op: he
vrijdag 4 aug vri
vrijdag 4 augustus 2017 wegens onderhoudswerkzaamheden.
j
ens ond
us 2017 w
us 2017 w
erhoud
d
erkz
eg
4 aug
aamhed
erkz
sw
erhoud
sw
ens ond
eld
,
e
n
ui
g
Berghuizerbad, Revelingseweg 2, 8191 KR, Wapenveld
B
,
e
w
e
z
r
e
elingse
W
v
ap
eg 2, 8191 KR,
v
v
eld
w
n
elingse
ap
R
W
ens onderhouds
Rioolontstopping | Aanleg en onderhoud | Berghuizerba d h ust ag erba d ust R eg e ens onderhouds eg 2, 8191 KR, en. aamhed v en.
vrijdag 5 augusvrijdag 5 augus
vrijdag 5 augustus 2016 wegens onderhoudswerkzaamheden.
w
aamheden.
eg
erkz
aamheden.
w
tus 2016 w
eg
erkz
tus 2016 w
‘t Komt in de bus!
‘t Komt in de bus!
Camera-inspectie | Stoep- en gevelreiniging WWWWWW . B E RGHUIZ E RBAD.N L ‘t Komt in de bus!
.
L
WWW.BERGHUIZERBAD.NL
E
E
RGHUIZ
B
RBAD.N
WWW.BERGHUIZERBAD.NLWWW.BERGHUIZERBAD.NL
WWW.BERGHUIZERBAD.NL
attstraat 12 -
Wattstraat 12 - 143771 AG Barneveld3771 AG Barneveld
W
WWWWWW . INFO@BERGHUIZERBAD.NL L L Wattstraat 12 - 14 14 3771 AG Barneveld
ERBAD
.
Z
Z
N
L
N
INFO@BERGHUIINFO@BERGHUI
ERBAD
.
B
RBAD.N
INFO@BERGHUIZERBAD.NL
RGHUIZ
RBAD.N
L
RGHUIZ
INFO@BERGHUIZERBAD.NLINFO@BERGHUIZERBAD.NL
E
E
.
WWW.BERGHUIZERBAD.NL
E
E
tel. 0342 - 47 18 84tel. 0342 - 47 18 84
tel. 0342 - 47 18 84fax 0342 - 47 37 69fax 0342 - 47 37 69
fax 0342 - 47 37 69
6
- 69 67
B Tel.: 0578Tel
Tel.: 0578 - 69 67 63
.
3
: 0578
Tel.: 0578 - 69 67 63
Tel.: 0578 - 69 67 63Tel.: 0578 - 69 67 63
+31 (0)578 61 2917 info@rioolserviceepe.nl INFO@BERGHUIINFO@BERGHUI . - 69 67 6 3 . N L info@vdkai info@vdkampverspreiding.nlwww.vdkampverspreiding.nlpreiding.nl
ng.
vers
ng.
m
p
p
rei
vers
di
nl
www.vdkamp
p
nl
m
nf
www.vdkampverspreiding.nl
o
di
@
vdka
p
rei
vers
Z
Z
INFO@BERGHUIZERBAD.NL
ERBAD
ERBAD
N
L
- 69 67
Tel.: 0578Tel . : 0578 3 - 69 67 6 3
Tel.: 0578 - 69 67 63
6
2 |
VA-KRANT
V
A-KRANT
2 | 2 | VA-KRANT
Hoveniersbedrijf
Uw idee,
mijn uitdaging
EPE
25 jaar
de Tuinkabouter
Onderhoudsarm ontwerp
Aanleg en onderhoud
Advisering tuindecoraties
Rooiwerk
Aanleg kunstgras
anleg k
as
unst
r
A
g
EPE
Dr
Driesstuk 1, 8162 JH Epe
iesstuk 1, 8162 JH Epe
✆ 06 - 54364502
detuinkabouter-epe.nl
detuinkabouter-epe.nl

